Персональный форум клуба АНТИГОЛД

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Медицинские изделия


Медицинские изделия

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Как можно зарегистрировать медицинские изделия?

0

2

Для регистрации и сертификации медицинских изделий есть компания IMPROVE MEDICAL LLC https://improvemed.com.ua/ . Обратитесь туда за консультацией и вам подробно расскажут как получить сертификат качества и зарегистрировать по закону любое медицинское изделие.

0

3

Якщо казати про медичні вироби, де замовити слухові апарати?

0

4

Ви можете тут замовити слуховий апарат https://sluh.com.ua/ вибір доволі великий, багато різних варіантів як за параметрами, так і за бюджетом.
Я тут купую вже не перший раз, та в цілому звертаюся, щоб відстежувати свій слух та цілком задоволена.  Тут працюють справжні профі, які зроблять все, щоб ви почували себе комфортно.

0

5

Що стосується пошуку та купівля медичного обладнання, то порекомендую вам ще сайт ось цієї компанії. Тут ви зможете не лише придбати медичне обладнання, наприклад таке як рентгенівський апарат https://medigran.com/mediczina-ua/renth … systemy-ua, а також пройти курси з навчання як правильно ним користуватися.

0

6

Всем привет! Я тут новичок, ознакомился о правилах введенеие постов на этом форуме, уже изучил данный вопрос. Надеюсь мы подружимся!

0


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Медицинские изделия


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz