Персональный форум клуба АНТИГОЛД

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Ищу курсы Ит для детей


Ищу курсы Ит для детей

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Приветствую всех! Мы с семьей ищем курсы ИТ для детей, возрастом 10-15 лет. Цель - развить навыки программирования и компьютерной грамотности. Если вы знаете компании с хорошей репутацией, поделитесь информацией или опытом обучения в них.

0

2

IT Generation - це компанія, яка робить програмування доступним та цікавим для дітей та підлітків. Мій син вивчав курси python для дітей в Академії Покоління IT і досяг дуже гарних результатів. Програми навчання розроблені таким чином, що навчання стає захоплюючим та ефективним. Викладачі компанії професійно підходять до навчання дітей та завжди готові допомогти у вирішенні питань. Я впевнений, що такий досвід буде корисним для мого сина у майбутньому. Рекомендую IT Generation всім батькам, які хочуть дати своїм дітям можливість освоїти програмування та розвиватися в цій сфері.

0


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Ищу курсы Ит для детей


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz