Персональный форум клуба АНТИГОЛД

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Планшет для навчання дитини


Планшет для навчання дитини

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Добрий день. Я шукаю планшет для навчання моєї дитини віком 8 років. Які функції він має мати і який буде оптимальний розмір екрану?
Можливо порадите бренди, моделі та магазин, де краще вибирати такий гаджет?

0

2

Для дітей найкраще підходять планшети з екраном розміру від 9 дюймів, щоб дитина легко могла тримати його в руках і водночас мати достатнього розміру екран. Також, планшет повинен мати достатньо потужний процесор і достатньо оперативної пам'яті, щоб запускати навчальні програми без затримок.

0

3

4you написал(а):

Для дітей найкраще підходять планшети з екраном розміру від 9 дюймів, щоб дитина легко могла тримати його в руках і водночас мати достатнього розміру екран. Також, планшет повинен мати достатньо потужний процесор і достатньо оперативної пам'яті, щоб запускати навчальні програми без затримок.

Дякую за рекомендацію. Чи можете ви порадити конкретні бренди та магазини, де можна придбати хороший планшет за максимально вигідну ціну?

0

4

Можу рекомендувати подивитись на моделі Samsung або  Lenovo. Але ж тут залежить ще від вашого бюджету, про який ви не написали. Я рекомендую звернути увагу на моделі планшетів, які мають спеціальний режим для дітей. Такі планшети можуть мати вбудовані контролі для батьків, що дозволяє обмежувати час користування, встановлювати обмеження на доступ до інтернету, і контролювати доступ до додатків та ігор.
В інтернет-магазині Ringoo є широкий вибір планшетів https://ringoo.ua/elektronika/planshety , що підходять для навчання дітей.  Також, Ringoo пропонує гарантію на всі планшети, щоб ви мали спокій, знаючи, що ваша покупка захищена.
https://ringoo.ua/img/192/192/resize/catalog/product/p/l/planshet-samsung-galaxy-p619-tab-s6-lite-pls-tft-10-4-4gb-ssd64gb-bt-wifi-lte-blue.jpg

0


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Планшет для навчання дитини


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz