Персональный форум клуба АНТИГОЛД

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Що робити, щоб не захворіти на грип чи застуду?


Що робити, щоб не захворіти на грип чи застуду?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Усім привіт. Зараз осінь, і я вже бачу, що захворюваність на вірусні захворювання росте. Та й медичне статистика про це говорить. Скажіть, що ви робите, щоб не захворіти на грип чи застуду?

0

2

Якщо не хочете хворіти на застуду - треба загартовуватися. Але це треба починати робити не зараз, а ще з літа. Ходити по землі босоніж, не пити тільки теплу воду, вмиватися та мити руки холодною водою.

0

3

Липаза написал(а):

Якщо не хочете хворіти на застуду - треба загартовуватися. Але це треба починати робити не зараз, а ще з літа. Ходити по землі босоніж, не пити тільки теплу воду, вмиватися та мити руки холодною водою.

Я розумію, що все це добре. Але зараз не літо, починати загартовуватися я вже не буду.
Може хто вітаміни які п'є, чи є якісь ліки для імунітету?
Я працюю серед людей, так що, коли починається епідемія, то вже й маски не допомагають.

0

4

4you написал(а):

Усім привіт. Зараз осінь, і я вже бачу, що захворюваність на вірусні захворювання росте. Та й медичне статистика про це говорить. Скажіть, що ви робите, щоб не захворіти на грип чи застуду?

Я вже декілька років для лікування й для профилактики вірусних захворювань приймаю Афлубін. Це ефективний противірусний препарат, яки майже не має протипоказань. Та можете самі зайти на сайт аптеки D.S.  https://apteka-ds.com.ua/  та прочитати анотацію. Я там, до речі, нещодавно купував його, він коштував 150 гривень за флакон.
Також треба частіше пити кисломолочні продукти - кефір, йогурт. Адже саме у ШКТ знаходиться ваш імунітет.

https://i.postimg.cc/8PDZFH8g/19-03-2022-141213.jpg

0


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Що робити, щоб не захворіти на грип чи застуду?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz