Персональный форум клуба АНТИГОЛД

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Дитячий посуд для прикорму


Дитячий посуд для прикорму

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ми з дружиною вирішили почати давати прикорм для нашого малюкаа і шукаємо якісний дитячий посуд. Може, хтось порадить де краще придбати? Чим керуватися при виборі? І чи є якісь конкретні бренди, які ви вже випробували і можете порекомендувати? Дякую!

0

2

Ми також нещодавно шукали дитячий посуд для прикорму. Вибір величезний, але ми врешті-решт зупинились на бренді "Avent". Їхні тарілки та ложки безпечні для малюка, легко миються і виглядають якісно. Можливо, вам також сподобається цей вибір!

0

3

jojo98 написал(а):

Ми також нещодавно шукали дитячий посуд для прикорму. Вибір величезний, але ми врешті-решт зупинились на бренді "Avent". Їхні тарілки та ложки безпечні для малюка, легко миються і виглядають якісно. Можливо, вам також сподобається цей вибір!

Дякую за пораду! Я обов'язково розгляну варіанти від даного бренду. Якщо є ще які-небудь поради чи враження від інших брендів, буду вдячний за додаткову інформацію.

0

4

Класну вам дали рекомендацію щодо Авент. Також пораджу звернути увагу на бренд Чіко. Крім того, хочу вам порекомендувати звернутися до магазину "Ма". Вони пропонують широкий вибір дитячих товарів, включаючи посуд https://ma.com.ua/ua/kormlenie/detskaya-posuda для прикорму діткам. У нас теж був дуже позитивний досвід з використанням посуду від "Ма". Вони враховують всі необхідні норми безпеки та якості. Ще й асортимент здебільшого виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що теж важливо для малят. Бажаю вам приємних покупок та смачних прикормів для вашої дитини!
https://skrinshoter.ru/s/261223/tqUPMeZR.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-26-12-2023%2018:50:32.jpg

0


Вы здесь » Персональный форум клуба АНТИГОЛД » Просто наша общалка » Дитячий посуд для прикорму


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz