Персональный форум клуба АНТИГОЛД

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Купити ноутбук

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, працюю в Інтернеті, але останнім часом виникають труднощі, сильно глючить старий ноутбук. Ось думаю купити собі новий ноут, скільки зараз взагалі коштують ноутбуки ? І де можна подивитися варіанти даної техніки?

0

2

Ну так може досить буде просто перевстановити наприклад Віндовс, і проблема вирішитися? Справа ваша звичайно, але я б з-за таких дрібниць на став би відразу купувати новий ноутбук.

0

3

Якщо ноутбук старий, то йому вже нічого не допоможе, скоріше за все його робочих характеристик просто не достатньо для завантаження програм, в яких працює автор теми. Тому краще новий ноутбук купувати.

0

4

Привіт, я собі недавно купив ноутбук HP Pavilion 15-eh1113ua Gold https://zhuk.ua/noutbuky/ в інтернет магазині Жук.
Сам ноутбук виконаний в білому кольорі, корпус якого металевий. Діагональ екрану цього ноутбука становить 15.6 дюймів, це цілком нормальний розмір екрану для роботи.
Процесор у мого ноутбука чотирьохядерний AMD Ryzen 3 5300U 2.6-3.8 ГГц, так само йде 8 ГБ оперативної пам'яті. З такими параметрами можна завантажити абсолютно будь-яку Програму, як з нових, так і стару.

0



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz